Aktualności
Sześciolatkowie z Oddziału Przedszkolnego w Świeszynie zakończyli ważny etap swojej edukacyjnej przygody

Za nimi czas pełen zabawy, nauki, nowych przyjaźni i odkrywania świata. Teraz z uśmiechem, odwagą i plecakami pełnymi marzeń wkraczają do szkoły, gdzie czekają na nich kolejne wyzwania i niezapomniane doświadczenia.
Drodzy Przyszli Pierwszoklasiści, życzymy Wam wielu sukcesów, radości i niegasnącej ciekawości świata.
Powodzenia na nowej drodze!










