• 7
  • 8

XII i XIII KOLEJKA KLASY B KOSZALIN

Sezon rundy wiosennej trwa. Kluby sportowe prowadzą zacięta walkę o każdy punkt do tabeli głównej rozgrywek.

7 kwietnia Klub Sportowy Hajka Zegrze Pomorskie wygrało 4:1 z Mechanikiem II Bobolice, co dało naszej drużynie kolejne 3 punkty do tabeli głównej. Wygrany mecz jeszcze bardziej zmobilizował zawodników do działania i aktywności na boisku.

Wczoraj kolejne – tym razem wyjazdowe spotkanie KS Hajka Zegrze Pomorskie odbyło się w Gonne Małe, gdzie nasi zawodnicy starli się z Błękitni Gonne Małe.

Mecz rozpoczął się w bardzo intensywnym tempie, jak wszystkie w tym sezonie. Początkowo ataki KS Hajka Zegrze Pomorskie na bramkę przeciwników nie dawały żadnych skutków. Druga połowa meczu przyniosła nieoczekiwaną zmianę akcji. W 51' po podaniu z linii obrony w znakomitej sytuacji znalazł się Konrad Jarecki i wykorzystując tą okazję strzelił gola, dając drużynie szansę na zwycięstwo.  Ostatnie 30 minut meczu to ataki obydwóch drużyn. Gdy wszyscy zgromadzeni na stadionie myśleli, że to spotkanie zakończy się remisem, po zamieszaniu w polu karnym w ostatniej minucie meczu rezerwowy Damian Zalewski strzelił bramkę na wagę 3 punktów dla naszego zespołu w asyście Pawła Niewiadomskiego. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla KS Hajka Zegrze Pomorskie.  Oba spotkania dały drużynie kolejne 6 punktów do tabeli głównej rozgrywek.

Zmagania zawodników podczas meczu na murawie w Zegrzu Pomorskim z Mechanik II Bobolice