Oficjalna strona Facebook Gminy Świeszyno

Imieniny: Jarosława i Marka
czwartek, 25 kwiecień 2019

BIP

Herb Świeszyno

  • 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

"Mój boski rozwód " - monodram w wykonaniu Krystyny Podleskiej, w reżyserii Jerzego Gruzy

plakat

Spektakl, po sukcesach w Londynie, grany jest od wielu lat przy pełnej widowni m.in. w Teatrze Kamienica, Teatrze Druga Strefa i na scenie Pod Ratuszem (Mała scena Teatru Ludowego) w Krakowie.

Aktorka jest wszystkim nam doskonale znana z roli Oli w kultowym filmie MIŚ Stanisława Barei, cieszy się dużą popularnością i wielkim sentymentem wśród widzów.
Dzięki werwie, temperamentowi i talentowi komicznemu Krystyny Podleskiej, znakomitej reżyserii Jerzego Gruzy oraz mądrej, dowcipnej treści sztuki Geraldine Aron spektakl ten wywołuje u widza zawsze żywą reakcję, ani na chwilę nie można oderwać uwagi od sceny! Gwarantujemy, że nie ma widza, który w trakcie trwania spektaklu nie uśmiechnął by się przynajmniej parę razy... i wychodził ze spektaklu rozbawiony.
Krystyna Podleska mieszka obecnie w Krakowie, gdzie występuje na deskach Teatru Ludowego oraz STU.
Spektakl odbędzie się 14 grudnia 2018 r. o godz. 18.00 w Multimedialnym Centrum Kultury e-Eureka - Biblioteka Publiczna w Świeszynie.

Bilety w cenie 10 zł można kupić w bibliotece w Świeszynie - od wtorku do piątku, w godz. 12.00-19.00 oraz w sobotę od 10.00 do 15.00.
Serdecznie zapraszamy

"MÓJ BOSKI ROZWÓD" w reżyserii Jerzego Gruzy
To wzruszająca, pełna optymizmu historia kobiety w średnim wieku, którą porzuca mąż, a córka wyprowadza się do narzeczonego. Do wypełnienia pustki Angela ma tylko psa i telefon. Teraz na nowo musi znaleźć swoje miejsce na ziemi, odnaleźć sens życia i szczęście. Po różnych perypetiach udaje się to jej. Jest to tryumf kobiety, która nigdy nie zatraciła nie tylko poczucia humoru, ale i młodzieńczej ciekawości świata, jak i dystansu do siebie i innych. Angela widzi nawet zabawną stronę swoich porażek.
Zawsze dowcipna, czasami trochę złośliwa, a zazwyczaj kpiąca z samej siebie. Dlatego jej opowieść to piękna ludzka historia. Tryumf optymizmu i wiary w kolejny lepszy dzień. Wszyscy przecież szukamy miłości i ciepła i nie chcemy żyć samotnie. Angela uświadamia nam, że jest to możliwe.