Oficjalna strona Facebook Gminy Świeszyno

Imieniny: Joanny, Marii i Zuzanny
czwartek, 24 Maj 2018

BIP

Herb Świeszyno

  • 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Jubileusz Diamentowych i Złotych Godów

jubileusz

Między innymi słowami piosenki Jacka Wójcickiego:

 

„ Usta milczą, dusza śpiewa
Kochaj mnie...
Bez miłości świat nic nie wart
Kochaj mnie...
Cały świat dookoła, tą miłością tchnie
Wszystko mówi mi, że Ty
Ty kochasz mnie...”

 

 

rodzinny chór Kamerton 3 pod kierownictwem Barbary Kadeli uświetnił  uroczystość wręczenia medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

 

            Diamentowa rocznica ślubu to jubileusz Państwa Ireny i Władysława Brejczak, którzy 60 lat trwają razem w związku małżeńskim. Ich jubileusz  to świadectwo niepokonanej, niezniszczalnej i najtwardszej, bo diamantowej miłości. Dostojni Jubilaci wykorzystali swoje wspólne życie najpiękniej jak to było możliwe. Byli razem w zdrowiu i chorobie, razem w dobrej i złej doli.

            Złota rocznica ślubu to jubileusz Państwa Anieli i Zenona Cudak, Teresy i Henryka Czarneckich, Krystyny i Bronisława Kopacz, Krystyny i Józefa Mikulec, Ireny i Józefa Skrzyńskich, Marii i Mieczysława Warzocha, Marii i Jerzego Wójcików, Zofii i Kazimierza Zakrzewskich,którzy od pięćdziesięciu lat trwają razem w związku małżeńskim. Małżonkowie ponad pół wieku temu  ślubowali sobie wierność, szacunek i wzajemne oddanie.

Ich małżeństwo było świadomym i dobrowolnym wyborem dwojga ludzi, którzy raz się pobrawszy, ciągle na nowo musieli się odkrywać, przepraszać, szukać kompromisu i porozumienia, by w końcu polubić także swoje wady i słabości.

Dostojnym Jubilatom, którzy przeszli długą drogę wspólnego życia, a dziś z dumą mogą spoglądać na wspólne dokonania, Wójt Gminy Świeszyno Ewa Korczak i Kierownik USC Irena Czenko życzyły, aby wzajemna miłość i przyjaźń ciągle się rozwijały.

            Jeszcze raz życzymy  wszystkim Jubilatom długich lat życia oraz doczekania w zdrowiu i dostatku kolejnych rocznic.

Serdecznie gratulujemy.

jubileuszjubileuszjubileuszjubileuszjubileuszjubileuszjubileuszjubileuszjubileuszjubileuszjubileuszjubileuszjubileuszjubileuszjubileuszjubileuszjubileuszjubileuszjubileuszjubileuszjubileusz